Boston s hladkým víťazstvom: V Nashville letel na ľad mŕtvy sumec

Už sa na to nemohol pozerať. Jeden z fanúšikov hokejového Nashville mal už zrejme plné zuby zápasu s Bostonom. Jeho obľúbený tím na konci ...

Už sa na to nemohol pozerať. Jeden z fanúšikov hokejového Nashville mal už zrejme plné zuby zápasu s Bostonom. Jeho obľúbený tím na konci druhej tretiny prehrával 0:4 a hostia smerovali k ďalšiemu víťazstvu.

Domáci Cole Smith sa pokúšal prekonať hosťujúceho brankára Jeremyho Swaymana (mal 29 zákrokov a zaznamenal svoj druhý shutout v sezóne). K odrazenému puku sa ale dostali hráči Bostonu a vyrazili do protiútoku. V tej chvíli dopadol na ľadovú plochu mŕtvy sumec.

Na snímke zľava slovenský obranca Capitals Martin Fehérváry a útočník Caroliny Jesper Fast.
Fehérváry odohral mizerný zápas, Jarvis sa blysol hetrikom za Carolinu Zobraziť článok

Hráči ani rozhodca sa však nenechali zaskočiť a niekoľko sekúnd, ktoré zostávali do konca druhej tretiny, sa dohrali. Nashville napokon podľahol Bostonu 0:5. Keď okolo mŕtvej ryby prechádzal brankár Swayman, lapačkou jej zamával.