Kelemen bodoval v druhom zápase za sebou, Nemec oslávil narodeniny prehrou

Gólové štatistiky si v AHL vylepšil slovenský hokejový útočník Miloš Kelemen. V drese Tusconu proti Coachella Valley skóroval už v 7. ...

Gólové štatistiky si v AHL vylepšil slovenský hokejový útočník Miloš Kelemen. V drese Tusconu proti Coachella Valley skóroval už v 7. min, keď otvoril skóre zápasu.

Pre Tuscon to bol ale jediný strelený gól, Kelemenov tím napokon prehral 1:3. Slovák bodoval v druhom zápase po sebe.

Clayton Keller (vpravo) rozhodol o víťazstve Arizony v nájazdoch.
Černák chýbal Tampe pre zranenie, Halák pri výhre Rangers nechytal Zobraziť článok

Šimon Nemec oslávil 19. narodeniny. Ani jeho Utica sa ale netešila z výhry, na ľade Toronta prehrala 1:2. Nemec zaznamenal tri strelecké pokusy na bránku.

Z víťazstva sa netešil ani Martin Chromiak, jeho Ontario prehralo na ľade San Jose 3:4 po predĺžení. Chromiak mal dve trestné minúty a zaznamenal jednu mínusku.