Regenda skóroval v AHL, bodovali aj ďalší Slováci: Mešár krásne vyšachoval brankára

Traja slovenskí hokejisti bodovali v noci na stredu v nižšej zámorskej súťaži AHL. Pavol Regenda (23) strelil svoj jednásty gól v sezóne, ...
  • Zdroj: Twitter/San Diego Gulls

Traja slovenskí hokejisti bodovali v noci na stredu v nižšej zámorskej súťaži AHL. Pavol Regenda (23) strelil svoj jednásty gól v sezóne, ktorým pomohol San Diegu k víťazstvu nad Tucsonom Roadrunners 5:1.

V drese hostí zaznamenal asistenciu Miloš Kelemen. V akcii bol aj obranca Samuel Kňažko, ktorý sa asistenciou podieľal na triumfe Clevelandu Monsters nad Rochesterom Americans 2:1.

Slovenský hokejista Filip Mešár strelil gól v nočnom zápase kanadskej juniorskej OHL, v ktorom jeho tím Kitchener Rangers prehral s London Knights 3:4 po predĺžení.

Devätnásťročný útočník sa presadil v 16. minúte z nariadeného trestného strieľania. Mešár vyslal na bránku súpera dve strely, pripísal si mínusový bod a uspel na dvoch zo štyroch vhadzovaní. V 35 zápasoch súťaže zaznamenal 35 bodov (16+19).

Na snímke zľava slovenský obranca Tampy Erik Černák a obranca Colorada Devon Toews.
Černák, Fehérváry i Studenič zbierali mínusky: New Jersey s Tatarom rozhodlo s klaksónom Zobraziť článok