Michalovce druhýkrát v sezóne menia trénera: Stantien sa na lavičke dlho neohrial

Vedenie extraligového klubu HK Dukla Ingema Michalovce odvolalo z pozície hlavného trénera Romana Stantiena a vo funkcii skončil aj asistent ...
  • Zdroj: TASR/Roman Hanc

Vedenie extraligového klubu HK Dukla Ingema Michalovce odvolalo z pozície hlavného trénera Romana Stantiena a vo funkcii skončil aj asistent Dušan Devečka.

Tím povedú doterajší asistent Peter Kudelka, ktorému budú asistovať Radoslav Regenda a Marek Kolba. Klub o tom informoval na sociálnych sieťach.

Stantien prišiel do Michaloviec začiatkom novembra 2022, keď nahradil Toma Coolena. Tím sa spočiatku výkonnostne zdvihol, no po Vianociach sa prezentoval nevýraznými výsledkami. Z uplynulých 15 zápasov zvíťazil v troch a nedeľňajšia prehra na ľade Spišskej Novej Vsi 1:5 bola pre tím piata po sebe.

Michalovská Dukla je po 42 odohratých zápasoch na siedmej priečke s dvojbodovou stratou na šiestu priečku zaručujúcu priamy postup do štvrťfinále play off. Nasledujúci zápas odohrá po reprezentačnej prestávke 14. februára na ľade Slovana Bratislava. Trápi sa najmä v koncovke, so 103 strelenými gólmi je najslabší v súťaži.

Bývalý hokejový reprezentant Československa Jozef Golonka.
Jozef Golonka: Mal som ísť na Wimbledon, v Prahe ma odpísali Zobraziť článok

Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});