Manchester City nevyužil zaváhanie vedúceho Arsenalu, Nottingham pokračuje v skvelej forme

Futbalisti Manchestru City nevyužili príležitosť bodovo sa priblížiť k lídrovi najvyššej anglickej súťaže Arsenalu Londýn.

V nedeľňajšom zápase 22. kola Premier League prehral druhý tím tabuľky na ihrisku Tottenhamu Hotspur 0:1 a jeho odstup na Arsenal, ktorý v sobotu podľahol rovnakým výsledkom Evertonu, predstavuje naďalej päť bodov. City okrem toho odohrali o zápas viac ako „kanonieri".

Newcastle United tento týždeň postúpil do finále Anglického ligového pohára. (ilustračná foto)
Nová hviezda Newcastlu má na krku veľký problém: Dúbravkovmu spoluhráčovi hrozí až polrok za mrežami! Zobraziť článok

O víťazstvo Tottenhamu sa postaral kanonier Harry Kane v 15. minúte. Spurs udržali tesné víťazstvo, hoci od 87. minúty hrali bez vylúčeného Cristiana Romera. V tabuľke je Tottenham, na štvrtý Newcastle United, ktorý odohral o zápas menej, stráca jeden bod.

V prvom nedeľňajšom stretnutí zvíťazili hráči Nottinghamu Forest nad Leedsom United 1:0.

Na snímke vpravo obranca Evertonu James Tarkowski, oslavuje svoj úvodný gól v zápase 22. kol anglickej Premier League vo futbale FC Everton - Arsenal Londýn.
Dúbravka sa remíze Newcastlu prizeral opäť len z lavičky, Everton šokoval vedúci Arsenal Zobraziť článok