Chelsea remízovala s Fulhamom: Tréner prezradil, prečo vystriedal Mudryka už cez polčas

Futbalisti FC Chelsea remizovali v piatkovom súboji 22. kola anglickej Premier League doma s Fulhamom 0:0.

Slovenský brankár v službách hostí Marek Rodák do zápasu nezasiahol, sledoval ho z lavičky náhradníkov. V drese Chelsea debutoval argentínsky stredopoliar Enzo Fernandez, ktorého získali "The Blues" v závere januárového prestupového obdobia z Benficy Lisabon za 121 miliónov eur, čím stanovili nový britský prestupový rekord.

Chelsea uhrala druhýkrát za sebou bezgólovú remízu, v tabuľke sa posunula pred Liverpool na priebežné deviate miesto. "Chalupári" zabodovali po dvoch prehrách a poskočili na šiestu priečku.

Mnohí fanúšikovia sa pýtajú, prečo nová posila z Ukrajiny, Mudryk, nenastúpil do druhého polčasu. "Bol naozaj ťažko prechladnutý, tento týždeň tým trpel, v polčase mal pocit ťažkých nôh, nechceli sme s ním riskovať. Noni Madueke nastúpil a počínal si naozaj dobre, takže to je pre nás pozitívne," vysvetlil tréner FC Chelsea Graham Potter.

Nemecký brankár Manuel Neuer.
Neuer ostro kritizoval vedenie klubu: TOTO je najbrutálnejšia vec, ktorá sa mi v mojej kariére stala! Zobraziť článok

Premier League - 22. kolo:
FC Chelsea - FC Fulham 0:0

(ilustr. foto)
Český futbalový brankár († 33) odišiel do športového neba: Čakal narodenie dieťatka Zobraziť článok