Elektrizujúca atmosféra! Boli ste vo Flachau povzbudzovať Petru Vlhovú?

Emócie, aké sa tak často nevidia! Slovenskí fanúšikovia vytvorili vo Flachau pre našu lyžiarsku hviezdu Petru Vlhovú (27) domácu atmosféru.
  • Zdroj: anc

FOTOGALÉRIA: Petra Vlhová

Boli ste vo Flachau medzi fanúšikmi aj vy? Aká bola atmosféra v "kotli" a čo sa dialo v slovenskom tábore po úspešných pretekoch? Podarilo sa vám urobiť si fotku s Petrou? Pošlite nám vaše zábery na tip@novycas.sk alebo whatsapp 0918 620 001!

S takým nasadením, akým ju povzbudzovali počas oboch kôl slalomu, sa s ňou v cieli 2. kola tešili aj z jej skvelého víťazstva.

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová sa teší  z víťazstva v nočnom slalome Svetového pohára žien v rakúskom Flachau.
Dvojaká tvár veľkých rivaliek v cieli slalomu: Jedna oslavovala, druhej prišlo nevoľno Zobraziť článok

"Veľmi som chcela vyhrať práve tu vo Flachau a užiť si atmosféru. Fanúšikovia boli úžasní, chcela som si to užiť s nimi," povedala Vlhová a na margo búrlivej atmosféry dodala: "Tlak samozrejme bol, ale mám už skúsenosti a snažila som sa byť na štarte čo najviac pokojná, aby som podala môj výkon. Pod stresom človek robí chyby. Fanúšikov som počula, ale bola som vo svojej bubline."

Vlhovej otec Igor: Toto sme potrebovali, vedel som, že to príde! Zobraziť článok

Na sociálnych sieťach pribúdajú zábery veľkých aj malých fanúšikov, ako spolu s "liptovskou strelou" prežívajú jej veľký triumf.