Koniec kariéry si rozmyslel: Hviezdny Argentínčan sa po vyše roku vracia na najvyššiu úroveň

Koncom roka 2021 Sergio Agüero (34) oznámil koniec kariéry kvôli problémom so srdcom. Bez futbalu ale dlho nevydržal. Vďaka špeciálnemu ...
  • Zdroj: TASR/AP

Koncom roka 2021 Sergio Agüero (34) oznámil koniec kariéry kvôli problémom so srdcom. Bez futbalu ale dlho nevydržal. Vďaka špeciálnemu čipu bude môcť znova hrať a najnovšie by mal hájiť farby ekuádorského tímu Barcelona SC. Svoj návrat podľa serveru AS potvrdil v rozhovore s prezidentem klubu Alejandrom Alfarom Morenom.

Škriniar stále nepovedal, či ostane v Interi, alebo nie.
Fanúšikovia Interu vytiahli v hľadisku transparent na udržanie Škriniara: Dostal miliónové ultimátum! Zobraziť článok

Agüero naposledy pôsobil v Barcelone, ale tej španielskej. V katalánskom veľkoklube však kvôli zdravotným patáliam odohral len päť zápasov, v ktorých strelil jeden gól. Všetko nasvedčovalo tomu, že na vrcholovej úrovni ho už fanúšikovia neuvidia, no opak je pravdou. V pokročilom futbalovom veku sa vracia späť na trávniky. „Netrpezlivo čakám, až sa pripojím k tímu a užijem si to. Pomáha mi kardiológ, cítim sa dobre a začal som trénovať. Mám v tele čip, vďaka ktorému môžem opäť hrať," povedal Agüero podľa serveru AS. 

Prestup argentínskeho útočníka na sociálnych sieťach potvrdil aj jeho nový klub, ktorý je po jesennej časti na čele ligovej tabuľky s jednobodovým náskokom. Práve Agüero by mohol Barcelone SC dopomôcť k zisku vytúženého sedemnásteho majstrovského titulu.

 

Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});