PSG doprialo Lionelovi Messimu zaslúžené voľno: Vráti sa až v januári

Argentínsky futbalista Lionel Messi (35) sa po úspešnom ťažení na MS v Katare vráti do parížskeho St. Germain až v januári. Tréner Parížanov ...
  • Zdroj: TASR/AP

Argentínsky futbalista Lionel Messi (35) sa po úspešnom ťažení na MS v Katare vráti do parížskeho St. Germain až v januári. Tréner Parížanov Christophe Galtier o tom informoval v utorok.

Ománsky poslanec Ahmed Al-Barwani ponúkol argentínskemu futbalistovi Lionelovi Messimu milión dolárov za bisht, ktorý dostal po skončení finálového duelu na MS v Katare.
Ománsky poslanec chce Messiho bisht: Ponúka poriadny balík Zobraziť článok

Argentínsky reprezentačný tím na čele s Messim dokázal vo finále MS v Katare zdolať Francúzsko a získať tretí titul majstrov sveta po dlhých 36 rokoch. Galtier na tlačovej konferencii oznámil, že si Messi po obrovskom úspechu môže zobrať pár dní voľna a vrátiť sa do Paríža až po novom roku. Rovnako vyvrátil obavy z možného negatívneho napätia medzi Messim a Francúzom Kylianom Mbappem. „Nevidím žiadny dôvod, prečo by mali hráči miešať ich klubové a reprezentačné pôsobenie," citovala Galtiera agentúra DPA.

Skúsený útočník tak nepomôže svojim spoluhráčom v stredajšom zápase proti Racingu Štrasburg. Tréner Galtier však bude mať k dispozícii Mbappeho i Neymara, ktorý v Katare s Brazíliou nepostúpil do semifinále cez Chorvátsko.

Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});