Uniklo video z francúzskej kabíny: Mbappé vulgárne reval na spoluhráčov

Ako prvý v histórii strelil vo finále hetrik, ale na obhajobu titulu spred štyroch rokov to aj tak nestačilo. Francúzsky futbalový útočník ...
  • Zdroj: SITA

Ako prvý v histórii strelil vo finále hetrik, ale na obhajobu titulu spred štyroch rokov to aj tak nestačilo. Francúzsky futbalový útočník Kylian Mbappé (24) bol po finále sklamaný, zostali mu iba oči pre plač.

FOTOGALÉRIA: Kylian Mbappé

Jeho tím po dramatickom penaltovom rozstrele podľahol Argentíne. A to aj napriek tomu, že Francúzi sa dvakrát dokázali vrátiť do zápasu (prehrávali 0:2 a aj 2:3). A to vždy zásluhou útočníka Paríž SG.

Kylian Mbappé po finále ťažko predýchaval prehru.
Najsmutnejší muž MS 2022: Oslavu narodenín si predstavoval inak Zobraziť článok

Obhajcovia titulu prehrali prvý polčas 0:2 a dobre to s nimi nevyzeralo. Práve Kylian sa cez prestávku v šatni postavil pred hráčov a prehovoril k hráčom.

"Nemôžeme hrať horšie. Keď pôjdeme späť na trávnik, musíme to otočiť. Inkasovali sme dvakrát, ale dokážeme sa vrátiť späť. K…a, chlapi, je to iba raz za štyri roky, k…a," zúril Mbappé a od zlosti hodil o zem pásku.