Slafkovský musel zaplatiť večeru v Montreale: Bola chutná a drahá, odkázal Juraj

Ako chutnú a drahú označil slovenský hokejista Juraj Slafkovský (18) večeru Montrealu Canadiens, ktorú zaplatili nováčikovia v tíme.
  • Zdroj: Getty Images

Ako chutnú a drahú označil slovenský hokejista Juraj Slafkovský (18) večeru Montrealu Canadiens, ktorú zaplatili nováčikovia v tíme.

Na tradičný rituál v kluboch NHL sa ho po pondelňajšom tréningu pýtali zámorskí novinári.

Okrem Slafkovského sa na platení účtu podieľali aj Kaiden Guhle, Arber Xhekaj, Jordan Harris a Johnathan Kovacevic. "V tíme máme päť nováčikov, takže ma to nakoniec až toľko nestálo, ale aj tak ... . Určite to bola zábava. Je to súčasť vstupu do ligy a páči sa mi to. Bolo príjemné stráviť čas s tímom aj takýmto spôsobom," citovala Slafkovského stránka nhl.com.

Jednotka draftu 2022 má po 16 zápasoch bilanciu 3 góly a 2 asistencie. "Na svojej hre musím celkovo zapracovať. Ako povedal tréner Martin St. Louis, potrebujem zlepšiť hru bez puku. Zatiaľ to nie je nič výnimočné, ale ani úplne zlé. Skrátka taký priemer," zhodnotil svoje doterajšie výkony.

Slovenský hokejista v drese New Jersey Devils Tomáš Tatar (vpravo) a obranca New Yorku Rangers Adam Fox bojujú o puk v zápase.
Tatar predviedol ďalší famózny výkon: Černákova Tampa rozhodla o triumfe v predĺžení Zobraziť článok

Odporúčame z TIVI.sk
 
});