Rekordná séria New Jersey sa skončila, domácim neuznali tri góly

Rekordná, 13-zápasová séria víťazstiev New Jersey Devils, sa skončila. Hokejisti New Jersey aj so slovenským útočníkom Tomášom Tatarom ...

Rekordná, 13-zápasová séria víťazstiev New Jersey Devils, sa skončila. Hokejisti New Jersey aj so slovenským útočníkom Tomášom Tatarom prehrali na domácom ľade s Torontom 1:2.

FOTOGALÉRIA: NHL

Pre domáci tím to bol poriadne nervózny zápas, lebo rozhodcovia New Jersey Devils neuznali až tri góly.

Slovenský hokejový útočník Juraj Slafkovský (v strede) si pripísal asistenciu pri víťazstve Montrealu nad Columbusom 3:1
Slafkovský s asistenciou pri výhre Montrealu, Regenda neodohral ani štyri minúty Zobraziť článok

Prvý pre kontakt útočníka s brankárom, pri druhom sa zrazil s gólmanom Toronta Tatar a rozhodcovia tento zákrok posúdili ako bránenie brankárovi v hre a tretí gól neuznali preto, lebo hráč zakončoval korčuľou.

Tretí neuznaný gól vytočil už aj tak poriadne nahnevaných fanúšikov Devils, ktorý zahádzali ľad pivom a niekoľko minút sa upratovala hracia plocha.