Mak strelecky zažiaril a pridal aj asistenciu: Stal sa hrdinom postupu FC Sydney!

Slovenský futbalista Róbert Mak (33) sa dvoma gólmi podieľal na postupe FC Sydney do semifinále play off austrálskej A-League.

Jeho tím zvíťazil nad FC Macarthur 4:0. Tridsaťtriročný ofenzívny univerzál otvoril skóre zápasu v ôsmej minúte a v 78. minúte spečatil postup štvrtého tímu dlhodobej časti.

Sydney spozná semifinálového súpera po nedeľňajšom stretnutí medzi Melbourne Victory a Melbourne City.

Postup oslavovali predčasne.
Obrovský bizár v Holandsku: Fanúšikovia dvakrát oslavovali postup, no všetko bolo inak Zobraziť článok

Generálny riaditeľ ŠK Slovan Bratislava Ivan Kmotrík ml. a tréner ŠK Slovan Bratislava  Vladimír Weiss st.
Radikálny krok futbalového Slovana: Takto to vysvetlil Kmotrík ml. Zobraziť článok