Trénerovi Kozákovi praskli nervy v priamom prenose: Sfúkol novinára a odišiel!

Tréner FC Košice Ján Kozák ml. sa neovládol a pustil sa do redaktora. Rozhovor sa uskutočnil pred zápasom s AS Trenčín.

"Myslíte? Ja si myslím že nie. Poďme ďalej, je to hlúposť. Nemusíte ďalšie otázky ani dávať, keď chcete takto provokovať,“ povedal na kameru nahnevaný kouč, pričom z rozhovoru náhle odišiel.

FC Košice v 6. kole nadstavbovej časti Niké ligy v skupine o udržanie napokon zdolali Trenčín 2:1. O triumfe hostí rozhodol vo ôsmej minúte nadstavenia Lukáš Fabiš. Košičanom patrí s 24 bodmi 10. priečka a vzdialili sa na rozdiel troch bodov Michalovciam, ktoré však majú zápas k dobru a tak i naďalej im hrozí účasť v baráži o udržanie sa v Niké lige.

Domáci sa mohli ujať vedenia už v 3. minúte, no Akila ani Kupusovič vyložené príležitosti nepremenili. V závere polčasu aktívny Kupusovič vystrašil Figueireda strelou z diaľky. V 69. minúte hostia udreli z prvej šance, po kolmej prihrávke Fabiša sa presadil Qose.  Trenčín vyrovnal v 90. minúte zásluhou striedajúceho Donkora, no v závere nadstaveného času rozhodol o zisku troch bodov pre nováčika Fabiš.